Cítíte se po dlouhé zimě unavení a vaše nálada stále zůstává na bodu mrazu? To vše se změní s prvními jarními paprsky slunce. Jaro je obdobím lásky a nového života. Udělejte tedy z jara svého spojence a vdechněte nový život zašedlým stěnám kolem sebe. Kromě vašeho interiéru osvěží nové barvy jistě i vás. S použitím naší pestré palety tónovacích barev se vám snadno podaří dosáhnout kýženého výsledku. Jaro je totiž nekonečným zdrojem inspirace, díky níž se každý z vás může stát umělcem.

Hlavní barvou na vaší jarní paletě je zelená. Je to svěží barva přírody, která se právě na jaře probouzí. Ať už máte rádi zářivou limetkovou nebo střídmější olivovou, s našimi tónovacími barvami těchto odstínů snadno docílíte.

Nebo je vašemu srdci blíž hravá žlutá? Prozáří váš byt, který se v mžiku oblékne do veselého a optimistického hávu. 

Je váš vkus naladěn na jiný tón? Z naší bohaté nabídky si určitě vyberete odstín, který je bližší vaší povaze. Ustrojte váš byt do vášnivé červené, barvy, která nenechá nikoho chladným.
Nebo jste se zamilovali do energické fialové? Proč ne! Také můžete vaše stěny svěřit teplé oranžové, barvě ohně a slunce. Nechte na sebe působit emoce a dotvořte díky barvám váš životní prostor. 

Výběr barvy je subjektivní a pokaždé se řídíme vlastními pocity. Každý člověk vnímá barvy jinak, proto nezapomínejte při jejich výběru na svůj vkus a cítění. Jsme si ale jistí, že díky našim tónovacím malířským barvám v praktickém balení se vám strefíme do tónu.

Script logo Zásady ochrany osobních údajů (GDPR)