Stůl se prohýbá pod množstvím svátečních dobrot. Dům je čistý a provoněný. Vše je jako ze škatulky. Na řadu už přišlo i rozbalování dárků. Děti si ještě před uložením ke spánku spokojeně hrají. V domě vládne poklidná atmosféra. Martina by ale ráda tu sváteční atmosféru letošních Vánoc ještě něčím umocnila. Sáhne po nepostradatelné sváteční jistotě. Prskavky se rozzáří.

Bez prskavek není sváteční atmosféry

Na báječných oslavách to srší smíchem. Čas rychle utíká. Párty se skvěle rozjíždí, zábava je v plném proudu a než přijde první známka únavy, je ten správný okamžik završit večer neobvyklým svátečním vyvrcholením.

Při pohledu na zapálené prskavky se najednou do jednoho místa soustředí oči vás všech. Spojí se vzájemná pouta. Na jednom místě se sloučí všechna ta radost, smích, vzpomínky na dětství a společné příběhy. Atmosféra by se v ten okamžik dala krájet. A není krásnějšího upevnění sváteční atmosféry, než za pomoci těch rovných i tvarovaných, krátkých či dlouhých prskajících světýlek.

Prskavky jsou radost. Tradiční. Česká. Různě tvarované prskavky nesoucí rozličné motivy jsou symbolem Vánoc, báječných novoročních i celoročních oslav. Pro slavnostní příležitosti jsou prskavky jako stvořené. Umocněte s jejich pomocí sváteční atmosféru vašich nadcházejících oslav.

Tvarované prskavky - detail produktu

 

Script logo Zásady ochrany osobních údajů (GDPR)