Taky jsem to dělala. A snad i my všichni Středoevropané, lační po moři… Hodiny brouzdání po pláži, nejlépe večer a po ránu, kdy bývá příliv a odliv nejštědřejší, a pláž pokud možno vylidněná. Téměř každá mušle, kterou vyplavilo moře celou, neolámanou, skončila v kyblíku, aby následně urazila dalekou cestu až k nám do Čech, do našich domovů, přechovávaná v zavazadle jako ten nejcennější poklad.
Hory a krásná „panoramata,“ kam až oko dohlédne… Nad nimi je vycházející i zapadající slunce nejkrásnější. Divoké říčky, skály příkré, až se tají dech.
Český venkov. Lesy, rybníky, potoky, vůně prohřáté louky v poledním žáru… Nádhera, volnost i bezpečí. Letní dobrodružství, výzvy, lásky, zklamání i výhry. Noční bojovky a podmanivé tóny kytary u večerního táboráku.
Také vás to vrací na místa, která pro vás něco znamenají, anebo znamenala? Také se vám sevře srdce a vy byste si přáli uchovat si vzpomínky s vašimi zážitky co nejdéle, anebo dokonce napořád?

Pomůžeme vám s tím, chcete?
Stačí vám k tomu docela málo – chuť, šikovné ruce, trocha času, pár „proprietek,“ které máte běžně po ruce, a naše zlatá a stříbrná barva v prášku. Fajn, to bychom měli. Teď ještě všechno, co jste si z dovolené nebo výletu přivezli: mušle od moře, kamínky z hor a bystřin, šišky a kůru z lesa, a vlastně všechny další zajímavé přírodniny. Zapojte svoji fantazii, smíchejte zlatý nebo stříbrný prášek s potřebným množstvím laku (je součástí balení) a rázem se vám vaše úlovky pod rukama změní v originální interiérový doplněk, anebo skvělý dárek. Pokud navíc zapojíte i svoje malé šikuly, můžete v další skvělý zážitek proměnit takto společně strávené odpoledne. Radost z výsledku tak bude dvojnásobná a vy si zároveň uchováte na dlouho krásné vzpomínky…

Script logo Zásady ochrany osobních údajů (GDPR)